Тури по Україні з Дніпра

Екскурсії з Дніпра

Тури за кордон

Дитячі табори

Дитячий табір – це невичерпне джерело яскравих вражень та емоцій для кожної дитини. А ще це новий досвід, діти в таборі проходять певну соціалізацію і стають самостійнішими, розвивають уміння перебувати серед однолітків і бути самим собою, розкривають нові грані свого характеру.

Дитячий відпочинок з користю – це не лише дитячий оздоровчий табір на морі, а й мовний табір, авторські програми для дітей, спортивний табір, проектний табір – які відбуваються у дні шкільних канікул в Україні та за кордоном. Вибираючи дитячий табір, батьки вивчають безліч параметрів, порівнюють їх між собою. І є ще один важливий момент при виборі табору – як доставити дитину до табору?!

Увага! Ми організовуємо трансфери до дитячих таборів з виїздом із Дніпра, Харкова, Кривого Рогу. Бажаєте купити путівку до дитячого табору – ми допоможемо вам обрати та вирішимо усі організаційні питання. Наш досвід – понад 10 років у сфері дитячого відпочинку.

переглянути програму

О компанії

Туристична агенція Pro Travel info створена для організації вашого відпочинку! Ми допоможемо вам з вибором туру, і кожна нова подорож буде незабутньою, будь то літній чи зимовий відпочинок, повноцінна відпустка або тури вихідного дня з Дніпра. Все, що потрібно від вас – це бажання вирушить у подорож, відпустку, екскурсію! Усією сім’єю, з друзями, групою.  У гори, на далекі острови, побачити всі визначні пам’ятки старої Європи чи рідної України, від популярних туристичних маршрутів до індивідуальних програм. Все буде так, як ви хочете.

Ми пропонуємо цікаві багатоденні тури Україною – це і тури в Карпати з Дніпра та тури на море. Дуже популярні поїздки у святкові дні – тури на новий рік, тури на травневі свята. Організовуємо екскурсії та тури вихідного дня з Дніпра, збірні та на замовлення для організованих груп. А також екскурсії для школярів.

Наші партнери – надійні та перевірені часом туристичні оператори та інші суб’єкти туристичної діяльності, які створюють нові тури з ще цікавішими програмами, і ми із задоволенням представляємо їх вам.

Ми з самого спочатку враховуємо індивідуальні запити наших клієнтів щодо готелю, обслуговування, транспорту, час проведення та насиченості програми під час поїздки, як і безліч інших важливих моментів.

Особливе місце у роботі компанії займає дитячий відпочинок. Ми працюємо з найкращими дитячими таборами України та зарубіжжя. Організовуємо проїзд та супровід дитячих груп до дитячого табору. Замовивши у нас путівку до дитячого табору, ви можете оплачувати її частинами, що дуже зручно.

Довіра наших клієнтів – це найцінніше для нас. Ми цінуємо кожного клієнта, який звернувся в наше туристичне агентство Про тревел інфо. І тому до нас звертаються знову, рекомендую нас друзям.

Контакти

Туристична агенція «Pro Travel info»

Україна, м. Дніпро
пр. Д. Яворницького, 93 оф.113

+38(095)783-93-22
+38(098)25-88-456
office@protravel.in.ua

Мандруй Україною, подорожуй світом!